| |OsMAnLI| | - | |TurK| | Pro SeRvEr Forum
| |OsMAnLI| | - | |TurK| | Pro SeRvEr
Foruma Hoşgeldin
ip:MGA: 178.211.51.3

Linkler Gizlenmiştir
Yorumlara Cevap Yazdığınız Takdirde Açılır.

| |OsMAnLI| | - | |TurK| | Pro SeRvEr
Foruma Hoşgeldin
ip:MGA: 178.211.51.3

Linkler Gizlenmiştir
Yorumlara Cevap Yazdığınız Takdirde Açılır.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cs 1.6 dünyası MGA: 178.211.51.3

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Önerim...

2 posters
YazarMesaj
-εмρεяσя-

-εмρεяσя-

Rep Puanı : 5093

Önerim... Empty
MesajKonu: Önerim...   Önerim... Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 12:42 am

Öncelikle Tüm | |OsMAnLI| | - | |TurK| | Serverine sa diyorum.Hemen konuya gireyim.Bu hani silah alma kısıtlaması oluyorya mesea 60 saniye geçti artık silah alamazsiniz.| |OsMAnLI| | - | |TurK| | Pro serverimizde 15 saniyeye indirmissiniz.15 saniye çok az bir zaman arkamı donuyorum geri bakıyorum silah alınmıyor bu yüzden kac kere rank kaybettim gereğinin yapılmasını arz ederim ii oyunlar bol Fr4GLaR...
taner
Admin
taner

Terazi
Rep Puanı : 46519

Önerim... Empty
MesajKonu: Geri: Önerim...   Önerim... Icon_minitimePerş. Ağus. 05, 2010 5:23 pm

-εмρεяσя- demiş ki:
Öncelikle Tüm | |OsMAnLI| | - | |TurK| | Serverine sa diyorum.Hemen konuya gireyim.Bu hani silah alma kısıtlaması oluyorya mesea 60 saniye geçti artık silah alamazsiniz.| |OsMAnLI| | - | |TurK| | Pro serverimizde 15 saniyeye indirmissiniz.15 saniye çok az bir zaman arkamı donuyorum geri bakıyorum silah alınmıyor bu yüzden kac kere rank kaybettim gereğinin yapılmasını arz ederim ii oyunlar bol Fr4GLaR...

kardeş onu el başlayınca herkes basesinde defalarca bomba alıp salladığı için bunun önüne geçmek amacı ile yapıldı 10 saniye yapıldı onu 15 saniye yaparız oda yeterli olur zten.
https://osmanliturk.yetkinforum.com

Önerim...
1 sayfadaki 1 sayfası