| |OsMAnLI| | - | |TurK| | Pro SeRvEr Forum
| |OsMAnLI| | - | |TurK| | Pro SeRvEr
Foruma Hoşgeldin
ip:MGA: 178.211.51.3

Linkler Gizlenmiştir
Yorumlara Cevap Yazdığınız Takdirde Açılır.

| |OsMAnLI| | - | |TurK| | Pro SeRvEr
Foruma Hoşgeldin
ip:MGA: 178.211.51.3

Linkler Gizlenmiştir
Yorumlara Cevap Yazdığınız Takdirde Açılır.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cs 1.6 dünyası MGA: 178.211.51.3

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SXE HATALARINA KESİN ÇÖZÜM

5 posters
YazarMesaj
taner
Admin
taner

Terazi
Rep Puanı : 46519

SXE HATALARINA KESİN ÇÖZÜM Empty
MesajKonu: SXE HATALARINA KESİN ÇÖZÜM   SXE HATALARINA KESİN ÇÖZÜM Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 6:55 am

Linkler Gizlidir Görebilmek İçin Cevap Yazın

Merhaba arkadaşlar sxe sorununu çözmek için ilk önce virüs programınızın eski sürüm olmamısı lazım yani güncellenmeyen antivirus programınız varsa kaldırın ve Avira adındaki ücretsiz olan bu virüs programı burdan indirebilirsiniz.

Diğer ücretsiz yazılımlardan daha iyi görevini yapmaktadır ve yükleminizi şiddetle tavsiye ediyorum.
Yükledikten sonra virus taraması yapınız çünkü sxe’de bir nevi virus programıdır ve görevi oyuna girildiğinde hile içeren dosyaları engellemek bu yüzden virusler sxe’nin açılmasını engellicekdir, sizde böyle bir sorunla karşılaşmamak için yüklediğiniz antivirüs programıyla tarama yapınız ve tarama bitene kadar bekleyiniz.
Şimdi siz bu taramadan sonra sxe sorunum çözülmüş olurmu diceksiniz ama malesef v23 yada v26 pacthlerini yüklemeniz gerek bunun içinde benim kendi kullandığım v26'yı uplaod ettim ve sizlerin sorunu çözmek için sizlerlede paylaşıyorum. Altaki linkden indir.
Yukarıda anlatılan herseyi yaptım ama bu seferde başka sorunlarla karşılaştım yada sxe sorunum hala devam ediyor diyosanız Counter-Strike dosyalarında sorun yada eksik vardır. Bunuda çözmek için yine kendi kullandığım Counter-Strike 1.6'yı sizlere sunuyorum yalnız 4 partdan oluşmaktadır.Partları alttaki linklerden indirin.

Partları indirdikden sonra partlardan her hangi birini masaüstüne çıkardığınızda setup olarak çıkacakdır setup’a tıklayın ve Counter-Strike 1.6'yı kurmaya başlayın ve kurulum sırasında 2 seçenek geleçek High Quality ve Low Quality (bu orjinal olan) olarak bunlardan Low Quality olanı işaretleyin, eğer diğerini işaretlerseniz bazı Cs server’larında mdll hatası alırsınız yani model hatası, bununla karşılaşmamak için Low seneğini seçmeyi unutmayın. Daha sonra üzerine pacth v26'yı kurun ve sxe’i açın.
Benim sxe sorunum hala devam ediyor diyorsanız eminim ya sxe’niz son sürüm değil yada bazı arkadaşların yaptığı gibi sizde sxe’nin sağ alt köşede simgesi çıkmadan oyuna girdiniz. Son sürüm yada sağ alt köşede sxe simgesi cıkmadığı sürece oyuna sxe’siz olarak girmiş olursunuz bu sorunla karşılaşmamak için sxe’nin son sürümünü alttaki linkden indirin

ve sxe açtığınızda sağ alt köşede simgesinin çıktığından emin olun daha sonra oyuna girin.

Yukardaki anlatılanları harfiyen yerine getirdim ama hala olmadı şu lanet olası sxe diyosanız benimle iletişime geçin.

voltaclan@gmail.com

Emeğe saygı başka forumlarda yayınlıcaksanız alıntı yapın. Cool
https://osmanliturk.yetkinforum.com
unkn0wn

unkn0wn

Rep Puanı : 5122

MesajKonu: Geri: SXE HATALARINA KESİN ÇÖZÜM   SXE HATALARINA KESİN ÇÖZÜM Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 8:22 am

hll osln (:
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: SXE HATALARINA KESİN ÇÖZÜM   SXE HATALARINA KESİN ÇÖZÜM Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 3:46 am

saol Very Happy
FaceLess

FaceLess

Akrep
Rep Puanı : 5158

MesajKonu: Geri: SXE HATALARINA KESİN ÇÖZÜM   SXE HATALARINA KESİN ÇÖZÜM Icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 6:13 pm

Guzel paylaşım +rep Smile
| |TurK| |FoR[N]EuS*

| |TurK| |FoR[N]EuS*

Ikizler
Rep Puanı : 5230

MesajKonu: Geri: SXE HATALARINA KESİN ÇÖZÜM   SXE HATALARINA KESİN ÇÖZÜM Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 7:48 pm

Kanka kral adamsın vesseLam ama benim ki ekran kartından yapıyo:D ne yapmam Lazım:D adam adam karizma SXE HATALARINA KESİN ÇÖZÜM Icon_biggrin

En son | |TurK| |FoR[N]EuS* tarafından Perş. Haz. 24, 2010 10:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
st0dqY

st0dqY

Rep Puanı : 5085

MesajKonu: Geri: SXE HATALARINA KESİN ÇÖZÜM   SXE HATALARINA KESİN ÇÖZÜM Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 9:55 pm

saoLasn

SXE HATALARINA KESİN ÇÖZÜM
1 sayfadaki 1 sayfası